Maj 2021Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Archiwum 2017
  Via Expert.pl: IV KRAKOWSKIE DNI BEZPIEZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017 czyli co robić, by eliminować zagrożenia na drodze
[28-02-17]  
Barbara Dzieciuchowicz Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa w rozmowie z Anną Rogalińską Redaktor Naczelną portalu ViaExpert.pl podczas IV KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2017 http://www.viaexpert.pl/informuje/targi-szkolenia-konferencje-spotkania-drogowcow/1250-iv-krakowskie-dni-bezpiezenstwa-ruchu-drogowego-2017-czyli-co-robic-by-eliminowac-zagrozenia-na-drodze
  

[27-02-17]   odsłon: 657
Jednym z najważniejszych problemów zgłaszanych aktualnie przez członków Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa jest mechanizm odwróconego obciążenia VAT na niektóre usługi budowlane świadczone przez podwykonawców, dlatego Zarząd Izby, pismem nr OIGD18/2017 (w załączeniu), zwrócił się do Pana Piotra Gruzy Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów o pilne
  
 więcej » 

  XIII MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IM. WOJTKA MALUSI
[21-02-17]  
Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z XIII Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
  

[20-02-17]   odsłon: 1247
KOMUNIKAT NR 3
 
XIII MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE IM. WOJTKA MALUSI odbyły się we wcześniej zaplanowanym terminem – w dniu 18 lutego br. na stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
Zgłosiło się 210 zawodników, w tym 18 snowboardzistów w dwóch kategoriach i 192 narciarzy w 3 kategoriach oraz w dwunastu grupach wiekowych. W zawodach wystartowało łącznie 199 zawodników.
W uroczystości zakończenia zawodów wzięło udział, wraz z gośćmi i kibicami, ok. 300 osób.
Bazę noclegową zorganizowano w hotelu Mercure Kasprowy Zakopane i tam też, podczas uroczystej kolacji, ogłoszono wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach oraz świętowano zakończenie zawodów.
  
 więcej » 

  Walne Zgromadzenie Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa
[15-02-17]  
Zarząd Izby uprzejmie informuje, iż tegoroczne Walne Zgromadzenie Izby planowane jest w dniach 8 - 9 czerwca br. w Krakowie. Szczegółowe informacje zostaną do Państwa przesłane po podjęciu przez Radę Izby stosownych uchwał.
  

[13-02-17]   odsłon: 1165

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa jako organizator XIII Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim  i Snowboardzie imienia Wojtka Malusi zamieszcza poniżej listy startowe zawodników narciarskich oraz snowboardowych. W celu usprawnienia zawodów uprzejmie prosimy o odszukanie i sprawdzenie swojego numeru startowego (listy startowe będą również wywieszone podczas zawodów).

  
 więcej » 

[13-02-17]   odsłon: 860
KOMUNIKAT NR 2
Zgodnie z zapowiedzią w Komunikacie nr 1, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa informuje: 
XIII Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie im. Wojtka Malusi odbędą się we wcześniej zaplanowanym terminie tj. 18 lutego br. na Stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[13-02-17]  

Informujemy, iż na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP Sp. z o. o. pojawiły się nowe artykuły dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych:

„Wycena ryzyk może nie być możliwa ze względu na niewłaściwy opis przedmiotu zamówienia:

http://www.kzp.net.pl/opracowania/wycena-ryzyk-moze-nie-byc-mozliwa-ze-wzgledu-na-niewlasciwy-opis-przedmiotu-zamowienia/

Protokół odbioru to nie cyrograf:

http://www.grupakzp.pl/pl/opracowania/protokol-odbioru-to-nie-cyrograf/

 

Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte będą dla Państwa pomocne.

 

  

[06-02-17]   odsłon: 943
W dniu 2 lutego 2017 roku w MIB podczas konferencji prasowej minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz wiceminister Jerzy Szmit podsumowali efekty prac Rady Ekspertów oraz zaprezentowali elementy nowej umowy na realizację inwestycji drogowych.
Dialog z wykonawcami jest konieczny. Zapewnia go Rada Ekspertów, która pracuje nad nowymi zasadami optymalizacji realizacji inwestycji drogowych – podkreślił minister A. Adamczyk.
  
 więcej » 

[06-02-17]   odsłon: 843

  Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa w sierpniu 2016 roku wystąpiła do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych z prośbą o wydanie opinii dotyczącej  art. 24 ust. 1 pkt. 23 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn.zm.).

  
 więcej » 

<<< 1 2 3 4 5 6 7 8 >>>

© 2007-2021 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe