Lipiec 2020Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Archiwum 2014
  Prawo zamówień publicznych
[10-03-14]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP sp. z o.o. pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.: Obrona przed skorzystaniem z gwarancji zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/64-Obrona-przed-skorzystaniem-z-gwarancji-zabezpieczenia-nalezytego-wykonania-umowy.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

  Prawo zamówień publicznych
[04-03-14]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP sp. z o.o. pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.: Przerzucanie kosztów pomiędzy kryteriami oceny ofert dotyczącymi ceny. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/63-Przerzucanie-kosztow-pomiedzy-kryteriami-oceny-ofert-dotyczacymi-ceny.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

  X Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie
[25-02-14]  

Zapraszamy do naszej galerii na fotorelację z X Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

  

[24-02-14]   odsłon: 3468

 

  KOMUNIKAT NR 3

 

X MISTRZOSTWA POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE odbyły się we wcześniej zaplanowanym terminie – w dniu 22 lutego br. na stoku Szymoszkowa  w Zakopanem. Zgodnie z Uchwałą Rady Izby z dnia 14 lutego 2014 r. „MISTRZOSTWOM POLSKI DROGOWCÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE” nadano imię Wojtka Malusi począwszy od X edycji mistrzostw. Honorowy Patronat nad zawodami objął Pan Poseł Stanisław Żmijan – Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[18-02-14]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP sp. z o.o. pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.: Zastrzeżenie formularza specyfikacji technicznej i cenowego. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/61-Zastrzezenie-formularza-specyfikacji-technicznej-i-cenowego.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

[18-02-14]   odsłon: 1797

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa jako organizator X Mistrzostw Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zamieszcza w załączeniu listy startowe zawodników narciarskich oraz snowboardowych. W celu usprawnienia zawodów uprzejmie prosimy o odszukanie i sprawdzenie swojego numeru startowego (listy startowe będą również wywieszone podczas zawodów). 

  
 więcej » 

[18-02-14]   odsłon: 1119

  Zarząd Izby przedstawia w załączeniu dwa orzeczenia Sądu Najwyższego z zakresu zamówień publicznych, które zostały wydane w 2014 r.

  
 więcej » 

[18-02-14]   odsłon: 1560

  Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa w ramach konsultacji społecznych opiniowała "projekt uchwały Rady Ministrów w sprawie zmiany Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015".

  
 więcej » 

[14-02-14]   odsłon: 1766

Zgodnie z zapowiedzią w Komunikacie nr 1, po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa informuje:

1. X Mistrzostwa Polski Drogowców w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie odbędą się we wcześniej zaplanowanym terminie tj. 22 lutego br. na Stoku Szymoszkowa w Zakopanem.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[10-02-14]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Zespołu Grupy Doradczej KZP sp. z o.o. pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.: Odmowa udostępnienia wyjaśnień i uzupełnień wniosków. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/60-Odmowa-udostepnienia-wyjasnien-i-uzupelnien-wnioskow.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

<<< 1 2 3 ... 8 9 10 11 >>>

© 2007-2020 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe