Lipiec 2020Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Archiwum 2013
  Prawo zamówień publicznych
[23-04-13]  

 

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt. Dopuszczalność zmiany terminu wykonania zamówienia po wyborze oferty najkorzystniejszej a przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie:
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

[12-04-13]   odsłon: 881

  Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa poparła przyjęty przez Radę Ministrów w dniu 5 lutego 2013 r. projekt ustawy o zmianie ustawy - Kodeks pracy oraz ustawy o związkach zawodowych wprowadzający między innymi 12 miesięczny okres rozliczeniowy czasu pracy oraz ruchomy czas pracy. 

  
 więcej » 

[12-04-13]   odsłon: 898

Sejm w dniu 8 lutego 2013 r. uchwalił nową ustawę o terminach zapłaty w transakcjach handlowych (Dz. U. poz. 403), która wejdzie w życie 28 kwietnia 2013 r.

  
 więcej » 

[12-04-13]   odsłon: 1026

  W załączeniu Zarząd Izby zamieszcza omówienie ostatnich zmian w ustawie Prawo zamówień publicznych oraz w aktach wykonawczych do tej ustawy. 

  
 więcej » 

[12-04-13]   odsłon: 1401

  Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zaprasza na bezpłatne seminarium pt.:

 

„Istotne zmiany w ustawie Prawo zamówień publicznych”
 
Seminarium odbędzie się 22 maja br. w godz. 10.30–15.30, sala E3 podczas XIX Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach przy ul. Zakładowej 1, a poprowadzą je specjaliści z Kancelarii – Konsultanci Zamówień Publicznych.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[09-04-13]  

 

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt. Fikcyjne gwarancje dla podwykonawcy, gdy realnie dano możliwości zamawiającym wyłączenia swojej odpowiedzialności.  Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/18-Fikcyjne-gwarancje-dla-podwykonawcy-gdy-realnie-dano-mozliwosci-zamawiajacym-wylaczenia-swojej-odpowiedzialnosci.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

[28-03-13]   odsłon: 1374
Członkowie Ogólnopolskiej Izby
Gospodarczej Drogownictwa 
 
Szanowni Państwo, 
Zarząd Izby uprzejmie informuje, iż zgodnie z Uchwałą Rady Izby Nr 3/2013 z dnia 21 marca 2013 roku, tegoroczne Walne Zgromadzenie Izby odbędzie się w Krakowie w dniu 16 maja 2013 roku.
  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[27-03-13]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt. Cel UE: zamówienia publiczna z państw trzecich mają trafiać w ręce unijnych przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/16-cel-ue-zamowienia-publiczna-z-panstw-trzecich-maja-trafiac-w-rece-unijnych-przedsiebiorcow.html

Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

  Prawo zamówień publicznych
[25-03-13]  

 

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt. Nakładanie na wykonawców ciężarów wykraczających poza prawidłową praktykę obrotu gospodarczego. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie: http://www.kzp.net.pl/opracowania/15-Nakladanie-na-wykonawcow-ciezarow-wykraczajacych-poza-prawidlowa-praktyke-obrotu-gospodarczego.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

  Prawo zamówień publicznych
[11-03-13]  

 

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt. W toku prac nad Rozporządzeniem w sprawie dokumentów uwzględniono wiele postulatów zgłoszonych przez wykonawców. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania na stronie http://www.kzp.net.pl/opracowania/14-W-toku-prac-nad-Rozporzadzeniem-w-sprawie-dokumentow-uwzgledniono-wiele-postulatow-zgloszonych-przez-wykonawcow.html
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

<<< 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 >>>

© 2007-2020 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe