Lipiec 2020Raport o firmach drogowychMuratorplus


BELLATOR

 

Archiwum 2012
  Prawo zamówień publicznych
[27-11-12]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.  Uzgadnianie warunków składanych ofert przetargowych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania dotyczącego pojawiającego się w przetargach problemu na stronie http://www.kzp.net.pl/kzp_main.php#4.44
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

  Prawo zamówień publicznych
[13-11-12]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.  Pomiędzy przedmiotem zamówienia, przedmiotem oferty i przedmiotem umowy należy stawiać znak równości.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania dotyczącego pojawiającego się w przetargach problemu na stronie http://www.kzp.net.pl/kzp_main.php#4.42
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

[07-11-12]   odsłon: 1043

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zwróciła się do Ministra Sprawiedliwości z prośbą o podjęcie inicjatywy ustawodawczej mającej na celu nowelizację ustawy z dnia 28 lipca 2005 roku o kosztach sądowych w sprawach cywilnych. W szczególności chodzi o zmianę art. 34 ust. 1 i ust. 2 przedmiotowej ustawy a dokładnie wysokości opłat od skargi na orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej.

  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[05-11-12]  

 

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł dotyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.  Rachunki lokat terminowych są „rachunkami” w rozumieniu Rozporządzenia w sprawie dokumentów.
Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania dotyczącego pojawiającego się w przetargach problemu na stronie:http://www.kzp.net.pl/kzp_main.php#4.40

Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

 

  

[30-10-12]   odsłon: 1177

  Przedstawiciele OIGD uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu nt. "Ochrona konkurencji w zamówieniach publicznych". 

  
 więcej » 

[30-10-12]   odsłon: 952

  Wystąpienie OIGD do Prezydenta Bronisława Komorowskiego ws. wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie w ramach kontroli następczej przepisu ustawy z dnia 12.10.2012 r. o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych oraz ustawy o koncesji na roboty budowlane lub usługi.

  
 więcej » 

[29-10-12]   odsłon: 1127

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, w piśmie do Ministra Sprawiedliwości Pana Jarosława Gowina, negatywnie zaopiniowała projekt ustawy z dnia 27 września 2012 r. o ułatwieniu dostępu do wykonywania zawodów finansowych, budowlanych i transportowych.

 

  
 więcej » 

[26-10-12]   odsłon: 1441

Podczas X Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem „Infrastruktura 2012 w Warszawie w dniu 25 października br., Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa zorganizowała  bezpłatne seminarium „Wybrane zagadnienia w zamówieniach publicznych dotyczące drogownictwa”.

  
 więcej » 

[26-10-12]   odsłon: 1045

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas X Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego, Kolejowego oraz Zarządzania Ruchem „Infrastruktura 2012.

  
 więcej » 

  Prawo zamówień publicznych
[26-10-12]  

Informujemy,  że na stronie internetowej Firmy Konsultanci Zamówień Publicznych pojawił się nowy artykuł tyczący problematyki z zakresu prawa zamówień publicznych pt.  Konsekwencje lakonicznych podstaw faktycznych w decyzji Zamawiającego. Zachęcamy do zapoznania się z treścią opracowania dotyczącego pojawiającego się w przetargach problemu na stronie: http://www.kzp.net.pl/kzp_main.php#4.39
Mamy nadzieję, że informacje tam zawarte okażą się dla Państwa pomocne.

  

<<< 1 2 3 4 ... 7 8 9 >>>

© 2007-2020 OIGD ESC S.A. Aplikacje internetowe